מוצרים
מוצרי עגבניות
רטבים

התאגדות החקלאים

14,000
חברי חוות חקלאיות

המטה המרכזי של הארגון מאגד למעלה מ-14,500 חקלאיםמגדלי פירות וירקות מכל רחבי איטליה.

המבנה השיתופי של הארגון מבטיח מחויבות מלאה לחקלאיםועקיבות אחרי כל המוצרים, "מהשדה לשולחן", במטרה לספק לצרכני הקצה את המוצרים האיכותיים והבטוחים ביותר.

GMO FREE

פשוט הזרעים שלנו
ללא הנדסה גנטית

אנחנו משתמשים בזרעים תעשייתיים משלנו, כאלה שלא עברו הנדסה גנטית, במטרה לייעל את המערך הלוגיסטי שלנו לשימור טריות התוצרת החקלאית.
אנחנו משקיעים במעבדות מחקר ופיתוח העובדות בשיתוף עם אוניברסיטאות ברחבי איטליה,
ומלמדים חקלאים כיצד להטמיע בשדותיהם שיטות גידול מתקדמות וידידותיות לסביבה.

אנחנו משתמשים בחוות רוח לייצור אנרגיה וממחזרים מים ופסולת בשדות החקלאיים שלנו למען הסביבה; אנחנו מצמצמים את השימוש בחומרי הדברה ומשתמשים בחרקים טורפים להדברת מחלות בצמחים; אנחנו עורכים סבבי גידולים לשיפור פוריות הקרקע ומשתמשים בתצלומי אוויר ובתחזיות מזג אוויר לזיהוי בעיות בגידולים... כך אנחנו משלבים בין שיטות עתיקות וטכנולוגיות מודרניות לגידול יבולים בטוחים לאדם ולסביבה ולהפחתת טביעת הרגל הפחמנית של מוצרינו.

גאווה

אחת מיצרניות המזון 
הכי ידידותיות לסביבה 

חקלאי איטליה אוהבים את אדמותיהם ושומרים עליהן לטובת העתיד של ילדיהם ושל כדור הארץ. זו גם הסיבה האמיתית לעשייה שלנו למען חקלאות בת-קיימא.

מדיניות סחר הוגן

מעגל הקיימות שלנו כולל אנשים ובעלי עניין בתוך החברה ומחוצה לה, ביניהם גם צרכני הקצה, והוא בא לידי ביטוי ב"קוד האתי" המשותף שלנו.

Cirio מציעה מגוון ייחודי של עגבניות איטלקיות אמיתיות במחיר אופטימלי ומבטיחה סחר הוגן לכל חקלאי הקואופרטיב שלה, תוך הקפדה על מדיניות אתית מחמירה וצמצום הפגיעה בסביבה.

קיימות לאורך הדרך...

נוסף ליוזמות אלה, שהן חלק בלתי נפרד מהמטען הגנטי שלנו, יצאנו במיזם חדש בשם "חקלאות חכמה" או "חקלאות מדויקת".

"חקלאות מדויקת" היא תוצר של פרויקט תלת-שנתי שנערך בשיתוף עם אוניברסיטת מילאנו, אוניברסיטת גנואה וחברת CICA מבולוניה כחלק מתוכנית פיתוח הכפר, ובמסגרתו נבחנו שיטות לשיפור ובדיקת משאבי ניהול המים וחומרי הדישון וההדברה בגידולים תעשייתיים של צמחי נוי וגן (הורטיקולטורה).

שיטות חדשות אלה מאפשרות לחקלאים לשכלל ולצמצם את השימוש במים ובחומרי הדברה ודישון ברמה של כל דונם אדמה, וגם לזהות את הרגע המושלם לקטיף בהתאם לבשלות העגבניות. כל אלה מניבים מוצרים איכותיים מאוד ומונעים זיהום של הקרקע.

החקלאים מתחברים לאפליקציה טלפונית המחוברת ללוויינים ומאפשרת להם לנטר את כל מחזור הגידול: הדישון, ההגנה מפני מחלות, ההשקיה והקטיף. החקלאים יכולים לזהות את צרכי ההשקיה ודישון לפי צבע הצמחים ומצבם הבריאותי. במקום להשתמש בכימיקלים, הם יכולים לעשות שימוש בחרקים וטפילים שונים להגנה על היבולים, ולספק לשוק מוצרים טבעיים, בריאים וטעימים יותר.

גלו עוד על

איכות צ'יריו

© 2022 Conserve Italia Soc. coop. agricola - Sede Legale: via Paolo Poggi 11 - 40068 San Lazzaro di Savena (BO) - C.F. 02858450584 - P.I. 00708311204 - Num. Iscr. Registro imprese di Bologna : 02858450584 - Credits