מוצרים
מוצרי עגבניות
רטבים

בשיתוף עם

FIC - איגוד השפים האיטלקי

שימורי העגבניות והירקות של Cirio נכנסו ל"מזווה" של איגוד השפים האיטלקי בשנת 2013! השף הראשי של האיגוד ערך טעימות קפדניות בכל תיק המוצרים של Cirio והעריך את האיכות והביצועים של כל המוצרים, גם מההיבט של הצרכן וגם מההיבט המקצועי. חותמת האיכות של איגוד השפים היא פועל יוצא מהמחויבות העקבית של החברה לאיכות ולמסורת הקולינרית האיטלקית כמותג דגל איטלקי המוכר בכל העולם. איגוד השפים האיטלקי הוא ארגון השפים המקצועי, הרשמי והמוסמך היחיד שיש בו חברים מכל רחבי המדינה, כולל מספר נציגים זרים. הוא מייצג 20,000 חברים, 18,000 באיטליה ועוד 2,000 חברים בכל רחבי העולם, ובתוכם שפים מקצועיים, טבחים, מסעדנים ומורים בבתי ספר מקצועיים.

 

צ'או גוסטו - ITALIA DEL GUSTO

ארגון Italia del Gusto הוא האיגוד הפרטי הראשון של חברות איטלקיות מענף המזון והמשקאות, שחבריהן ידועים באיכות יוצאת הדופן של מוצריהם ומותגיהם. האיגוד שם לו למטרה לקדם את התרבות והמורשת של האוכל האיטלקי ולהגן על הערך והאותנטיות של החותמת "תוצרת איטליה" בשווקים הבינלאומיים. Italia del Gusto פועל לעידוד וקידום ענף המזון החקלאי האיטלקי בכל רחבי העולם עם מאכלים איטלקיים ומוצרים איקוניים המתעוררים לחיים במתכונים מפורסמים ובסיפורים משפחתיים אותנטיים. נכון להיום מייצג הארגון שלושים חברות מובילות בתחומן עם שלושים ושישה מותגים.

ארגון ASSOCIAZIONE VERACE PIZZA NAPOLETANA (AVPN)

'איגוד הפיצה הנאפוליטנית האמיתית' (AVPN) נוסד בנאפולי בשנת 1984 על-ידי אשפי הפיצה הנאפוליטניים הגדולים. האיגוד מגן על ומקדם את מוצרי הפיצה ומתכוני הפיצה הנאפוליטניים האותנטיים שפותחו על-פי המסורות והמנהגים העתיקים. איגוד AVPN הוכר על-ידי משרד החקלאות האיטלקי והוא נתפס כתו איכות בשל הרלוונטיות התרבותית והדרישות המחמירות שלו. אנחנו גאים על כך שעגבניות הגורמה המקולפות של Cirio (גם הגרסה השלמה וגם העגבניות המרוסקות), עברו את הבדיקות המחמירות של האיגוד וזכו לתמיכתו.

ALMA - בית ספר בינלאומי לבישול איטלקי

בית ספר ALMA השוכן בפארמה שבאיטליה, מוכר בכל העולם כבית הספר האיטלקי המוביל למטבח עילי ומלונאות.

הודות למורים הקפדניים והסמכותיים שלו, שרבים מהם מככבים כשפים בינלאומיים, מכשיר בית הספר מגוון אנשי מקצוע בכל התחומים: שפים, טבחים, קונדיטורים, סומלייה, אופים, מלצרים ראשיים במלונות, אנשי מקצוע ומנהלים מכל רחבי העולם.

בית הספר הבינלאומי לבישול איטלקי התחייב לשמור, להגן ולהפיץ את מוצרי הגורמה האיטלקיים בכל העולם.

למידע נוסף

Cirio's Group

© 2022 Conserve Italia Soc. coop. agricola - Sede Legale: via Paolo Poggi 11 - 40068 San Lazzaro di Savena (BO) - C.F. 02858450584 - P.I. 00708311204 - Num. Iscr. Registro imprese di Bologna : 02858450584 - Credits